Apakšveļas veikals «No.1» Pasta ielā ir slēgts. Kā noskaidroja portāls www.jelgavasvestnesis.lv, veikala īpašniece drīz dosies dekrētā, tāpēc pagaidām bizness nolikts malā. «Veļas veikaliņš ir ciet, arī interneta veikals nedarbojas,» tā veikala īpašniece Sintija Gribule.
Ilze Knusle-Jankevica
Veļas veikals Pasta ielā durvis vēra pagājušā gada vasarā, bet jau pirms tam Sintijas darināto veļu varēja iegādāties interneta veikalos. Tiesa, veikalā bez viņas pašas radītās apakšveļas bija nopērkami arī dažādu zīmolu apakšveļa, naktsveļa, peldkostīmi.
«Drīz pasaulē nāks mans mazulis, un es fiziski nevarēšu apvienot veikala uzturēšanu ar māmiņas pienākumiem. Bet atstāt veikalu pārdevējas ziņā, nav vērts – Latvijā ir tā: kamēr tu pats visu dari, viss ir labi, viss strādā, bet, tiklīdz noalgo pārdevēju, tā viss apstājas. Tā nav viņas lieta, viņa vienkārši atstrādā savas stundas,» novērojusi S.Gribule.
Pagaidām viņa neprognozē, vai kādreiz atsāks nodarboties ar veļas radīšanu.
Jāpiebilst, ka S.Gribule īpašu peldkostīmu kolekciju bija radījusi arī konkursam «Mis un Misters Jelgava 2012».
Foto: no JV arhīva
Saistītās ziņas
Secinot, ka nepietiek vien ar biznesu internetā, jelgavniece atver veikalu
«Mis un Misters Jelgava» – Sintija Blūma un Roberts Kovaļevskis