Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Alnis, Andulis
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Ceturtdiena, 19. janvāris
2:12
Uzņēmējdarbības ziņas RSS
Ārvalstu uzņēmumi turpina attīstīties (12.01.2017.) Komentēt
Jelgavā ir virkne uzņēmumu ar ārvalstu kapitālu, kas turpina attīstīties un paplašina savas ražošanas jaudas. Īpaši tas jūtams metālapstrādes un citās apstrādes rūpniecības jomās. Pērn savas ražošanas attīstībā investējuši tādi pilsētas uzņēmumi kā “AKG Thermotechnik Lettland”, “SFM Latvija”, “TS Rīga” un citi.
Pašvaldībai prezentē projekta ideju par multimodālā loģistikas centra izveidi (27.12.2016.) Komentēt
Otrdien, 27.decembrī, pašvaldības pārstāvjiem un citiem potenciālajiem projekta partneriem kompānijas “Beijing Yisheng” valdes priekšsēdētājs Luo Sudong un „Woodison Investment LP” pilnvarotā persona Juris Šabašovs prezentēja Latvijas-Ķīnas projektu, kura mērķis ir Latvijas modernākā multimodālā centra “Cargo Center JELGAVA” izveidošana Jelgavā, bijušā lidlauka teritorijā uz transporta koridora "Eiropa - Krievija - Āzija" ass.
Uzņēmumi var pieteikt dalību konkursā „Latvijas Eksportprece 2016" (13.12.2016.) Komentēt
Līdz 16.decembrim uzņēmumi var pieteikt dalību konkursā „Latvijas Eksportprece 2016”, kuru jau ceturto gadu organizē Latvijas Eksportpadome ar mērķi novērtēt un atgādināt par Latvijā strādājošiem uzņēmumiem, kas ražo un eksportē augstas kvalitātes preces un pakalpojumus, kas tādējādi nes Latvijas vārdu pasaulē.
Jelgavai četras “Zaļās izcilības balvas” (08.12.2016.) Komentēt
Latvijas Dabas muzejā pasniegtas “Zaļās izcilības balvas 2016”. Šogad pirmo gadu vērtēts arī pašvaldību paveiktais vides jautājumos, un Jelgavas pilsētas pašvaldība ir viena no četriem laureātiem, kas balvu saņēma šajā kategorijā. Kopumā Jelgava šogad saņēma četras balvas.
Jelgavas Biznesa inkubators sāk pieņemt pieteikumus (06.12.2016.) Komentēt
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) informē, ka ir sākusies projektu pieņemšana reģionālajos biznesa inkubatoros visā Latvijā, tostarp arī Jelgavas Biznesa inkubatorā. Pretendentiem pieteikumi jāiesniedz līdz 20. decembrim.
“Karameļu darbnīca” – gada mazais un vidējais uzņēmums Jelgavā (29.11.2016.) Komentēt
Noticis pirmais Zemgales mazo un vidējo uzņēmēju godināšanas pasākums, kurā visas 22 Zemgales Plānošanas reģionā (ZPR) ietilpstošās pašvaldības izvirzīja pa vienam “Gada uzņēmējam Zemgalē 2016”. Jelgavā šis gods ticis SIA “Karameļu darbnīca”.
Uzteic par ieguldījumu uzņēmējdarbības veicināšanā (25.11.2016.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības ieguldījums uzņēmējdarbības veicināšanā novērtēts Eiropas līmenī – Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) nominēts Eiropas Komisijas konkursā “Eiropas Uzņēmējdarbības veicināšanas balvas 2016” nominācijā “Ieguldījums uzņēmējdarbības prasmēs”, un iekļuva trīs laureātu vidū. Piebilstams, ka ZRKAC ir vienīgais Latvijas pārstāvis šī gada konkursā.
Uzņēmējus aicina uz forumu (24.11.2016.) Komentēt
6. decembrī pulksten 10 Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum aicina Jelgavas reģiona komersantus uz forumu “Atbalsts uzņēmējiem”, kas notiks Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā. Pasākuma laikā tiks sniegta visaptveroša informācija par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai.
Jelgavā norisināsies amatnieku un mājražotāju kontaktbirža (22.11.2016.) Komentēt
8.decembrī pulksten 10 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) jau sesto gadu notiks Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža, kur kopā sanāks amatnieki, rokdarbnieki, mājražotāji, lai apmainītos ar informāciju, veidotu sadarbību, atbalstītu viens otru, rastu jaunas idejas un iespējas.
 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs