Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Igmārs, Ilgmārs, Nanija
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Ceturtdiena, 30. marts
17:35
Uzņēmējdarbības ziņas RSS
Skolēni un studenti uzzinās par tālākās izglītības un karjeras iespējām (28.03.2017.) Komentēt
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), Jelgavas pilsēta un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija (JRTA) aicina skolēnus un studentus apmeklēt “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017”, kas notiks 28. un 29. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā. Izstādē bērni un jaunieši varēs gūt priekšstatu par uzņēmējdarbības attīstību reģionā, tālākās izglītības un karjeras iespējām. Savukārt skolotāji un pasniedzēji – izmantot izstādes saturu mācību procesā.
Palīdzēs aizpildīt gada deklarācijas (26.02.2017.) Komentēt
7. martā no pulksten 10 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC), Svētes ielā 33, notiks kārtējais pašvaldības un VID rīkotais bezmaksas seminārs. Tā būs praktiska nodarbība pie datora saimnieciskās darbības veicējiem, kā arī fiziskām personām – iedzīvotāju ienākuma nodokļa deklarācijas aizpildīšana.
Piena pārstrādes uzņēmumā – vācu investīcijas (23.02.2017.) Komentēt
Vācijas koncerns ‘’Fude + Serrahn Milchprodukte’’ kļuvis par piena pārstrādes uzņēmuma ‘’Latvijas piens’’ dalībnieku ar 75% daļu un plāno ieguldīt ievērojamas investīcijas. Investīciju plāns jau ir apstiprināts, taču precīzs plānoto investīciju apjoms vēl netiek atklāts.
Var saņemt finansējumu bezdarbnieka apmācībai darba vidē (22.02.2017.) Komentēt
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina uzņēmumus pieteikties ‘’Apmācība pie darba devēja’’, kas paredz apmācīt bezdarbnieku konkrētā uzņēmumā, pēc tam noteiktu laiku nodrošinot darbu. 2017. gadā Jelgavas filiālē plānots izveidot sešas praktiskās apmācības darba vietās.
Uzņēmums ‘’Silva’’ iegūst galveno balvu (17.02.2017.) Komentēt (1)
Rīgas domes sēžu zālē tika sumināti konkursa ‘’Latvijas labākais tirgotājs 2016’’ dalībnieki. Galvenās balvas saņēmēju vidū iekļuva Jelgavas uzņēmums SIA ‘’Viktorija B’’, kas jelgavniekiem pazīstams kā bistro un konditorejas uzņēmums ‘’Silva’’.
LLU Gada balvu pasniegšana konkursā ‘’Uzņēmējs nākotnei’’ (16.02.2017.) Komentēt
17. februārī Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU), Jelgavas pilī, pirmo reizi tiks pasniegtas Gada balvas konkursā ‘’Uzņēmējs nākotnei’’. Šī tradīcija universitātē iedibināta, lai godinātu uzņēmējus Latvijā, kuri sadarbībā ar LLU zinātniekiem inovācijas tautsaimniecības nozaru vajadzībām, snieguši ieguldījumu pētniecībā un studiju procesa nodrošinājumā.
Jelgavas Biznesa inkubatorā – pirmie septiņi uzņēmumi (02.02.2017.) Komentēt
Jelgavas Biznesa inkubatorā tiks uzņemti septiņi uzņēmumi. Pieci no tiem ir Jelgavas uzņēmumi: pārtikas ražotājs ‘’ZetZsnacks’’, apģērbu ražotājs ‘’Tilu’’, kosmētikas ražotājs ‘’Anne Export’’ un divi IT uzņēmumi – ‘’Cloud Enterprise Systems’’ un ‘’Self Servise Terminals’’. Savukārt divi uzņēmumi ir no Dobeles: dzērienu ražotājs ‘’Dabas dots’’ un industriālās pakošanas uzņēmums ‘’Latvia Packing’’.
Pašvaldībai prezentē projekta ideju par multimodālā loģistikas centra izveidi (27.12.2016.) Komentēt
Otrdien, 27.decembrī, pašvaldības pārstāvjiem un citiem potenciālajiem projekta partneriem kompānijas “Beijing Yisheng” valdes priekšsēdētājs Luo Sudong un „Woodison Investment LP” pilnvarotā persona Juris Šabašovs prezentēja Latvijas-Ķīnas projektu, kura mērķis ir Latvijas modernākā multimodālā centra “Cargo Center JELGAVA” izveidošana Jelgavā, bijušā lidlauka teritorijā uz transporta koridora "Eiropa - Krievija - Āzija" ass.
 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs