Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Justs, Skaidra, Skaidrīte
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Otrdiena, 28. februāris
19:21
Aktualitātes pašvaldībā RSS
draugiem.lvtwitter.comfacebook.com
Prezentēs projekta ideju par multimodālā loģistikas centra izveidi 27.12.2016. 16:15 drukāt
Klikšķināt, lai atvērtu
Otrdien, 27.decembrī, kompānijas “Beijing Yisheng” valdes priekšsēdētājs Luo Sudong un „Woodison Investment LP” pilnvarotā persona Juris Šabašovs potenciālajiem partneriem prezentēs Latvijas-Ķīnas projektu, kura mērķis ir Latvijas modernākā multimodālā centra “Cargo Center JELGAVA” izveidošana Jelgavā, bijušā lidlauka teritorijā uz transporta koridora "Eiropa - Krievija - Āzija" ass.

Paredzams, ka loģistikas centrs koncentrēsies galvenokārt uz preču konsolidāciju un distribūciju ar visiem transporta veidiem - sauszemes, jūras, gaisa. “Cargo Center JELGAVA” būs nozīmīgs transporta mezgls kravu novirzīšanā un apkalpošanā reģionā starp visām Baltijas, Krievijas, Skandināvijas, Āzijas un Eiropas ostām un kravu saņēmējiem. Izstrādātais multifunkcionālais loģistikas centra modelis ļaus apstrādāt un pārvadāt kravas ar visa veida transporta līdzekļiem un organizēt pārvadājumus Ziemeļu - Dienvidu un Austrumu - Rietumu virzienos, iekļaujot labvēlīgas iespējas muitas pakalpojumiem un nodokļu atvieglojumiem.

Projekta ietvaros tiek plānota pilsētas infrastruktūras attīstība – Atmodas ielas rekonstrukcija (1,9 km), jaunu tiltu izbūve pāri Lielupei un Driksai un pievedceļu izbūve 1,37 km garumā, dzelzceļa infrastruktūra. Kopumā plānota 460 hektāru teritorijas apbūve ar plānoto ieguldījumu 1249,1 miljoniem eiro, pēc centra nodošanas ekspluatācijā plānotas 8000 jaunas darba vietas. Projekta īstenošanas laiks- līdz 2020.gadam.

 
Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē
Komentāri
Pašlaik nav neviena komentāra!


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs