Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Justs, Skaidra, Skaidrīte
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Otrdiena, 28. februāris
19:22
Aktualitātes pašvaldībā RSS
draugiem.lvtwitter.comfacebook.com
Par pašvaldības pakalpojumiem var norēķināties arī ar bankas karti 06.02.2017. 10:30 drukāt
Par vairākiem Jelgavas pašvaldības nodrošinātajiem pakalpojumiem klienti var norēķināties ar bankas karti Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11.
 
Klientu apkalpošanas centrā ir uzstādīts POS termināls, turpmāk par pašvaldības nodrošinātajiem pakalpojumiem iedzīvotājiem ļaujot norēķināties arī elektroniski. POS terminālā iespējami bezskaidras naudas norēķini ar visu veidu banku maksājumu kartēm, izņemot “American Express”. Komisijas maksa par šo pakalpojumu netiek iekasēta.
 
Klientus apkalpo darbinieks, kurš līdzīgi kā veikalā POS terminālā ievada izsniegtajā rēķinā norādīto summu, un klientam apmaksas veikšanai jāievada kartes PIN kods.
 
Klientu apkalpošanas centrā ar bankas karti var norēķināties par dzīvesvietas deklarēšanas pakalpojumu, domes administrācijas maksas pakalpojumiem, kā arī samaksāt nekustamā īpašuma nodokli par pilsētā esošu īpašumu un lielāko daļu pašvaldības nodevu. Šobrīd klātienē Klientu apkalpošanas centrā nav iespējams samaksāt rēķinus par nomas maksu.
 
Jāpiebilst, ka arī turpmāk domes ēkas 1. stāvā iedzīvotājiem būs pieejams brīvpieejas interneta punkts, kur iedzīvotāji rēķinu apmaksai var izmantot internetbanku.

 
Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē
Komentāri
Pašlaik nav neviena komentāra!


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs