Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Justs, Skaidra, Skaidrīte
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Otrdiena, 28. februāris
19:20
Aktualitātes pašvaldībā RSS
draugiem.lvtwitter.comfacebook.com
Palielinātas algas bērnudārzu pedagogiem, auklēm un tehniskajiem darbiniekiem 03.01.2017. 15:02 drukāt
Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs
Visiem Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmskolas izglītības iestāžu pedagogiem algas no 1.janvāra ir 680 eiro. Algas palielinātas arī bērnudārzu auklēm un tehniskajiem darbiniekiem. Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš ir devis rīkojumu algu likmju palielinājumu iekļaut 2017.gada pilsētas budžeta projektā. Kopumā algas palielinātas vairāk nekā 900 darbiniekiem.
 
Algas likmes tiks palielinātas visiem pašvaldības pirmskolas izglītības iestāžu pedagogiem, t.sk. arī piecgadīgo un sešgadīgo bērnu pedagogiem. Savukārt bērnudārzu auklēm algu likmes palielinātas līdz 410 eiro, bet tehniskajiem darbiniekiem – līdz 400 eiro. 
 
Līdz šim pirmskolas izglītības iestāžu pedagogiem algas likme bija 620 eiro, savukārt lielākā daļa aukļu un tehnisko darbinieku saņēma minimālo algu.
 
Pirmskolas izglītības iestāžu pedagogu algas finansē gan pašvaldība, gan valsts. 1,5 – 5 gadu vecu bērnu pedagogiem algas pilnībā finansē pašvaldība, piecu un sešgadīgo bērnu pedagogu algas ir valsts mērķdotācija. No 1.janvāra pašvaldība turpina pilnībā finansēt 1,5 – 5 gadīgo bērnu pedagogu algas, kā arī piemaksāt 60 eiro piecgadīgo un sešgadīgo bērnu pedagogu algām.
 
Ministru kabineta noteikumi nosaka, ka algu likmes bērnudārzu pedagogiem jāpaaugstina no 1.septembra. Jelgavā tas izdarīts no 1.janvāra - reālu algas pieaugumu visi pirmskolas izglītības iestāžu darbinieki redzēs jau saņemot janvāra algu.
 
Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmskolas izglītības iestādes apmeklē vairāk nekā 2250 bērni.


Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē
Komentāri
Pievienoja: jancis @ 04.01.2017. 11:45
Urrraaa,tagad skolotaja,kas visu dziivi veltijusi berniem 250 vieta sanems280.Liels paldies.....


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs