Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Justs, Skaidra, Skaidrīte
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Otrdiena, 28. februāris
19:22
Aktualitātes pašvaldībā RSS
draugiem.lvtwitter.comfacebook.com
Īpašnieks savu noklīdušo dzīvnieku var meklēt patversmē 16.02.2017. 10:40 drukāt
Foto: Jelgavas pilsēta
Ja noklīdis suns vai kaķis, dzīvnieka izķeršanu un nogādāšanu dzīvnieku patversmē organizē iestāde “Pilsētsaimniecība”. Īpašnieks savu mīluli var izņemt LLU mazo dzīvnieku patversmē, Kristapa Helmaņa iela 8. Izdevumus par dzīvnieka izķeršanu un nogādi patversmē dzīvnieka īpašnieks atlīdzina “Pilsētsaimniecībai”, savukārt izdevumus par īslaicīgu izmitināšanu un aprūpi – LLU Veterinārmedicīnas fakultātes Klīniskam institūtam.
 
Izdevumus par dzīvnieka izķeršanu un nogādi uz LLU Veterinārmedicīnas fakultātes Klīniskā institūta pārraudzībā esošo mazo dzīvnieku patversmi dzīvnieka īpašnieks atlīdzina iestādei „Pilsētsaimniecība” saskaņā ar saņemto rēķinu un tajā norādītajā termiņā: par noklīdušu suni 43,04 eiro ar PVN, bet par kaķi – 24,20 eiro ar PVN.

Izdevumus par dzīvnieka īslaicīgu izmitināšanu un aprūpi dzīvnieku patversmē dzīvnieka īpašnieks atlīdzina LLU Veterinārmedicīnas fakultātes Klīniskam institūtam saskaņā ar patversmes cenrādi.
 
Kārtība par patversmē nogādāta klaiņojošā dzīvnieka atgriešanu īpašniekam noteikta saskaņā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības 2016.gada 28.aprīļa saistošo noteikumu Nr.16-12 „Par mājdzīvnieku turēšanu Jelgavas pilsētā” 11. un 12.punktu.

 
Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē
Komentāri
Pašlaik nav neviena komentāra!


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs