Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Justs, Skaidra, Skaidrīte
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Otrdiena, 28. februāris
19:22
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Jelgavā pabeigta Jāņa kolektora rekonstrukcija (03.12.2014.) Komentēt
Jelgavā ir pabeigts projekts, kas nodrošinās labāku lietus ūdens savākšanu 62 hektāru lielā teritorijā un novērsīs upes ūdeņu ieplūšanu lietus ūdens kanalizācijas sistēmā. 
Turpinās būvdarbi stacijas apkaimē (03.12.2014.) Komentēt
Pasta ielas posmā no Sudrabu Edžus ielas līdz Zirgu ielai slēgta divvirzienu satiksme un atjaunota vienvirziena satiksme virzienā no Sudrabu Edžus ielas uz Zirgu ielu. Sakarā ar to, ka slēgts Pasta ielas posms no Zirgu ielas līdz rotācijas aplim pie krustojuma ar Rūpniecības ielu, Zirgu ielas posmā, kas atrodas starp Pasta un Mātera ielu, varēs iebraukt no Pasta un no Mātera ielas, bet izbraukt – tikai virzienā uz Mātera ielu.
Informācija būvniekiem par rakšanas darbu komisiju (25.11.2014.) Komentēt
Saskaņā ar Jelgavas saistošajiem noteikumiem Nr.93 „Par rakšanas darbu veikšanu Jelgavas pilsētā” noslēdzošā rakšanas darbu komisijas sēde norisinājās 21.novembrī iestādē „Pilsētsaimniecība”, Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 16a.
Paplašina Lietuvas šoseju (21.11.2014.) Komentēt
Lietuvas šosejā pirms krustojuma ar Miera ielu virzienā uz centru ir paplašināta brauktuve, lai varētu izveidot papildu brauktuves joslu. Līdz šim šajā posmā abos virzienos bija pa vienai braukšanas joslai, bet, ņemot vērā, ka satiksmes intensitāte ir augusi, posmā no Vidus ielas līdz Miera ielai brauktuve ir paplašināta, izveidojot divas braukšanas joslas virzienā no Elejas uz centru.


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs