Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Alnis, Andulis
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Ceturtdiena, 19. janvāris
2:13
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Jelgavas 2.internātpamatskolai būvēs zema energopatēriņa sporta zāli (22.07.2015.) Komentēt
Šonedēļ sāksies darbi Jelgavas 2.internātpamatskolas zema enerģijas patēriņa ēkas – sporta zāles izbūvei. Darbi notiks Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta līdzfinansētā projekta “Energoefektīvu risinājumu piemērošana ilgtspējīgām ēkām Jelgavā” ietvaros. Plānotās projekta kopējās izmaksas ir 1 922 400 eiro.
Suņiem – savs pastaigu laukums (11.05.2015.) Komentēt
Atmodas un Asteru ielas krustojumam piegulošajā teritorijā izveidots un labiekārtots iežogots laukums suņu pastaigām, rotaļām un treniņiem. Šis ir pirmais suņu pastaigu parks Jelgavā, un teritorija ir pietiekami plaša, lai ar laiku tajā varētu ierīkot vēl papildu elementus suņiem.
Apstiprināts Jelgavas pilsētas budžets 2015.gadam (26.02.2015.) Komentēt (4)
Jelgavas pilsētas domes deputāti 26.februāra sēdē apstiprināja 2015. gada pašvaldības budžetu. Tas paredz noteikt Jelgavas pilsētas pašvaldības pamatbudžeta ieņēmumus un izdevumus 56 904 254 eiro apmērā. Nemainīgas ir pilsētas prioritātes – izglītība, sociālā nodrošināšana un pilsētvide. Jelgavas pilsētā tiks nodrošināti visi līdzšinējie atbalsta veidi iedzīvotājiem. Tiks pabeigts infrastruktūras uzlabošanas projekts dzelzceļa stacijas apkārtnē un Lietuvas šosejas posma rekonstrukcija, kā arī tiks sākta Ziemeļu tilta šķērsojuma un Jelgavas Valsts ģimnāzijas rekonstrukcijas projektēšana.
Tuvākajos gados varēsim vairāk pievērsties pilsētas mikrorajoniem (19.01.2015.) Komentēt
15.janvāra laikrakstā "Jelgavas Vēstnesis" tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Juriju Strodu. Piedāvājam iepazīties ar pausto viedokli par aktuālajiem projektiem Jelgavā un pilsētvides attīstību.
Pabeigts Pasta salas stāvlaukums (30.12.2014.) Komentēt
Lai, sagaidot Jauno gadu un dodoties uz kopīgo svinēšanu Pasta salā, jelgavniekiem būtu, kur atstāt savas automašīnas, ir pabeigti darbi pie Pasta salas stāvlaukuma izbūves. Laukumā paredzēta vieta 83 automašīnām.
Jelgavā pabeigta Jāņa kolektora rekonstrukcija (03.12.2014.) Komentēt
Jelgavā ir pabeigts projekts, kas nodrošinās labāku lietus ūdens savākšanu 62 hektāru lielā teritorijā un novērsīs upes ūdeņu ieplūšanu lietus ūdens kanalizācijas sistēmā. 
Turpinās būvdarbi stacijas apkaimē (03.12.2014.) Komentēt
Pasta ielas posmā no Sudrabu Edžus ielas līdz Zirgu ielai slēgta divvirzienu satiksme un atjaunota vienvirziena satiksme virzienā no Sudrabu Edžus ielas uz Zirgu ielu. Sakarā ar to, ka slēgts Pasta ielas posms no Zirgu ielas līdz rotācijas aplim pie krustojuma ar Rūpniecības ielu, Zirgu ielas posmā, kas atrodas starp Pasta un Mātera ielu, varēs iebraukt no Pasta un no Mātera ielas, bet izbraukt – tikai virzienā uz Mātera ielu.
Informācija būvniekiem par rakšanas darbu komisiju (25.11.2014.) Komentēt
Saskaņā ar Jelgavas saistošajiem noteikumiem Nr.93 „Par rakšanas darbu veikšanu Jelgavas pilsētā” noslēdzošā rakšanas darbu komisijas sēde norisinājās 21.novembrī iestādē „Pilsētsaimniecība”, Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 16a.
Paplašina Lietuvas šoseju (21.11.2014.) Komentēt
Lietuvas šosejā pirms krustojuma ar Miera ielu virzienā uz centru ir paplašināta brauktuve, lai varētu izveidot papildu brauktuves joslu. Līdz šim šajā posmā abos virzienos bija pa vienai braukšanas joslai, bet, ņemot vērā, ka satiksmes intensitāte ir augusi, posmā no Vidus ielas līdz Miera ielai brauktuve ir paplašināta, izveidojot divas braukšanas joslas virzienā no Elejas uz centru.


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs