Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Andra, Līva, Līvija
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Pirmdiena, 27. februāris
15:56
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Aptaujā aicina vērtēt pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitāti (01.12.2015.) Komentēt
Jelgavas pilsētas iedzīvotāji aicināti piedalīties aptaujā, kas ļaus noskaidrot pašvaldības Klientu apkalpošanas centra darba vērtējumu. Aptaujas mērķis ir pilnveidot un uzlabot pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitāti iedzīvotājiem.
Ierobežota satiksme Vidus un Viskaļu ielā (26.11.2015.) Komentēt
Līdz decembra vidum autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Vidus ielas posmā, kur notiks ietves pārbūves darbi, un Viskaļu ielas posmā, kur veiks gāzes apgādes sistēmas izbūvi. 
Sāk dekorēt lielo pilsētas egli (23.11.2015.) Komentēt
23. novembrī Hercoga Jēkaba laukumā sāk rotāt lielo pilsētas egli, kuras būvniecībā izmantotas 45 mazās eglītes. Egle iegūs tādu pašu gaismas rotu kā pērn – to dekorēs ar gaismas bumbām, kuras papildinās sīku spuldzīšu virtenes. Jelgavnieki lielo egli kopīgi iedegt aicināti Pirmajā adventē 29. novembrī pulksten 17.
Jelgavā dezinficēs ūdeni (19.11.2015.) Komentēt
No 23. līdz 25.novembrim SIA “Jelgavas ūdens” veiks Jelgavas pilsētas ūdensvada sistēmas profilaktisko dezinfekciju. Ūdenim iespējama neliela hlora smaka un piegarša, bet to var lietot uzturā un sadzīvē, jo hlora koncentrācija nepārsniegs pieļaujamās normas.
Jelgavas 2.internātpamatskolai būvēs zema energopatēriņa sporta zāli (22.07.2015.) Komentēt
Šonedēļ sāksies darbi Jelgavas 2.internātpamatskolas zema enerģijas patēriņa ēkas – sporta zāles izbūvei. Darbi notiks Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta līdzfinansētā projekta “Energoefektīvu risinājumu piemērošana ilgtspējīgām ēkām Jelgavā” ietvaros. Plānotās projekta kopējās izmaksas ir 1 922 400 eiro.
Suņiem – savs pastaigu laukums (11.05.2015.) Komentēt
Atmodas un Asteru ielas krustojumam piegulošajā teritorijā izveidots un labiekārtots iežogots laukums suņu pastaigām, rotaļām un treniņiem. Šis ir pirmais suņu pastaigu parks Jelgavā, un teritorija ir pietiekami plaša, lai ar laiku tajā varētu ierīkot vēl papildu elementus suņiem.
Apstiprināts Jelgavas pilsētas budžets 2015.gadam (26.02.2015.) Komentēt (4)
Jelgavas pilsētas domes deputāti 26.februāra sēdē apstiprināja 2015. gada pašvaldības budžetu. Tas paredz noteikt Jelgavas pilsētas pašvaldības pamatbudžeta ieņēmumus un izdevumus 56 904 254 eiro apmērā. Nemainīgas ir pilsētas prioritātes – izglītība, sociālā nodrošināšana un pilsētvide. Jelgavas pilsētā tiks nodrošināti visi līdzšinējie atbalsta veidi iedzīvotājiem. Tiks pabeigts infrastruktūras uzlabošanas projekts dzelzceļa stacijas apkārtnē un Lietuvas šosejas posma rekonstrukcija, kā arī tiks sākta Ziemeļu tilta šķērsojuma un Jelgavas Valsts ģimnāzijas rekonstrukcijas projektēšana.
Tuvākajos gados varēsim vairāk pievērsties pilsētas mikrorajoniem (19.01.2015.) Komentēt
15.janvāra laikrakstā "Jelgavas Vēstnesis" tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Juriju Strodu. Piedāvājam iepazīties ar pausto viedokli par aktuālajiem projektiem Jelgavā un pilsētvides attīstību.
Pabeigts Pasta salas stāvlaukums (30.12.2014.) Komentēt
Lai, sagaidot Jauno gadu un dodoties uz kopīgo svinēšanu Pasta salā, jelgavniekiem būtu, kur atstāt savas automašīnas, ir pabeigti darbi pie Pasta salas stāvlaukuma izbūves. Laukumā paredzēta vieta 83 automašīnām.
Jelgavā pabeigta Jāņa kolektora rekonstrukcija (03.12.2014.) Komentēt
Jelgavā ir pabeigts projekts, kas nodrošinās labāku lietus ūdens savākšanu 62 hektāru lielā teritorijā un novērsīs upes ūdeņu ieplūšanu lietus ūdens kanalizācijas sistēmā. 


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs