Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Andra, Līva, Līvija
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Pirmdiena, 27. februāris
15:57
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Avārijas ūdensvada plīsums iekšpagalmā (10.02.2017.) Komentēt
SIA “Jelgavas Ūdens” ziņo, ka noticis avārijas ūdensvada plīsums pie iebrauktuves iekšpagalmā starp Zemgales prospektu 4 un Akadēmijas ielu 28, kā rezultātā tiks atslēgta ūdens padeve Akadēmijas, Sudrabu Edžus un Elektrības ielās. Rakšanas darbu rezultātā satiksme netiks traucēta.
Pasta salā uzstāda gaismas dekorus (09.02.2017.) Komentēt
Šonedēļ Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde (JPPI) ‘’Pilsētsaimniecība’’ veic aktuālākos darbus pilsētas un iedzīvotāju dzīves uzlabošanai, kā arī uzstāda gaismas dekorus Pasta salā 19. Starptautiskajam Ledus skulptūru festivālam.
Siltumenesēja noplūde tehniskajā koridorā (09.02.2017.) Komentēt
SIA “Fortum Jelgava” informē, ka ir notikusi siltumnesēja noplūde tehniskajā koridorā ēkā Čakstes ielā 13. Lai veiktu darbus, siltumenerģijas padeve ir pārtraukta deviņām ēkām. Padeve tiks atjaunota tūlīt pēc darbu pabeigšanas.
Pieņemts Jelgavas pilsētas budžets 2017. gadam (09.02.2017.) Komentēt
Ceturtdien, 9. februārī, Jelgavas pilsētas dome pieņēma pašvaldības 2017. gada budžetu. Kopējais budžeta ieņēmumu plāns šim gadam tiek prognozēts 61,7 miljonu eiro apmērā. Nemainīgas ir pilsētas prioritātes – izglītība, pilsētas infrastruktūras attīstība un uzņēmējdarbības veicināšana. Tāpat Jelgavas pilsētas iedzīvotājiem tiks nodrošināti visi līdzšinējie sociālā atbalsta veidi.
Par pašvaldības pakalpojumiem var norēķināties arī ar bankas karti (06.02.2017.) Komentēt
Par vairākiem Jelgavas pašvaldības nodrošinātajiem pakalpojumiem klienti var norēķināties ar bankas karti Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11.
Pieminēs komunistiskā genocīda represiju upurus (05.02.2017.) Komentēt
Pirmdien, 6.februārī, pulksten 13 pie kultūras nama “Rota” piemiņas akmens Garozas ielā 15 notiks komunistiskā genocīda 1945. gada represiju upuru piemiņas brīdis.
Kāpt uz ledus ir bīstami (01.02.2017.) Komentēt
Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centrs (POIC) atgādina, ka uz ledus atrasties ir bīstami arī tad, ja šķiet, ka tas ir pietiekami biezs. Speciālisti aicina nekāpt uz Driksas ledus, jo upē vairākās vietās ieplūst lietus kanalizācijas ūdeņi un tur ledus ir trauslāks.
Ierobežota satiksme Māras ielā (01.02.2017.) Komentēt
Sakarā ar lietus ūdens kanalizācijas remontdarbiem līdz 3.februārim ierobežota satiksme Māras ielā un slēgta iebrauktuve starp Māras ielu Nr.2 un Nr.4. Iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka iebraukšana pagalmos pie ēkām Māras ielā Nr.2, Nr.8, Nr.10 un Nr.12 iespējama no Asteru ielas.
Pašvaldībai prezentē projekta ideju par multimodālā loģistikas centra izveidi (27.12.2016.) Komentēt
Otrdien, 27.decembrī, pašvaldības pārstāvjiem un citiem potenciālajiem projekta partneriem kompānijas “Beijing Yisheng” valdes priekšsēdētājs Luo Sudong un „Woodison Investment LP” pilnvarotā persona Juris Šabašovs prezentēja Latvijas-Ķīnas projektu, kura mērķis ir Latvijas modernākā multimodālā centra “Cargo Center JELGAVA” izveidošana Jelgavā, bijušā lidlauka teritorijā uz transporta koridora "Eiropa - Krievija - Āzija" ass.
Prezentēs projekta ideju par multimodālā loģistikas centra izveidi (27.12.2016.) Komentēt
Otrdien, 27.decembrī, kompānijas “Beijing Yisheng” valdes priekšsēdētājs Luo Sudong un „Woodison Investment LP” pilnvarotā persona Juris Šabašovs potenciālajiem partneriem prezentēs Latvijas-Ķīnas projektu, kura mērķis ir Latvijas modernākā multimodālā centra “Cargo Center JELGAVA” izveidošana Jelgavā, bijušā lidlauka teritorijā uz transporta koridora "Eiropa - Krievija - Āzija" ass.


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs