Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Alnis, Andulis
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Ceturtdiena, 19. janvāris
2:13
Aktualitātes pašvaldībā RSS
No jaunā gada suņiem jābūt čipotiem (27.12.2016.) Komentēt
1. janvārī spēkā stāsies norma, kas paredz, ka suņiem, vecākiem par sešiem mēnešiem, jābūt čipotiem un reģistrētiem vienotajā datu bāzē. Jelgavā uz 27. decembri reģistrēti vien 2008 suņi.
Cienījamie jelgavnieki! (24.12.2016.) Komentēt
Ziemassvētki ir gaišu domu laiks, kad varam apstāties, atskatīties uz padarīto un pateikties viens otram. Pateicība vairo saticību, mīlestību un laimi, kas ir stipras ģimenes, pilsētas un valsts pamats. No sirds pateicos jelgavniekiem par aktīvu līdzdalību mūsu pilsētas dzīvē!

Svētkos novēlu visiem izjust pateicības gandarījumu, kopā būšanas prieku un mieru ģimenēs! Priecīgus un gaišus Jums Ziemassvētkus!
 
Jelgavas domes vārdā – priekšsēdētājs Andris Rāviņš
Andris Rāviņš: «Pilsēta ir vērtība, kas mūs vieno» (23.12.2016.) Komentēt
«Šogad esam radījuši vēl kādu nozīmīgu un paliekošu vērtību pilsētai, kas līdzīgi kā karogs vai himna mūs vieno, dara stiprākus un vairo kopības izjūtu, – Jelgavas lielo ģerboni. Tas pagājušajā nedēļā iekļauts Ģerboņu reģistrā, un tagad mūsu valstī tikai Rīgai un Jelgavai oficiāli ir savs lielais ģerbonis,» uzsver Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.
Asteru ielā līdz gada nogalei būs aizliegta satiksme (22.12.2016.) Komentēt
No 23.decembra pulksten 17 līdz 31.decembra pulksten 17 tiks aizliegta satiksme Asteru ielā, posmā no iebrauktuves pie Asteru ielas 16 līdz Atmodas ielai.
Jelgavnieki Jauno gadu sagaidīs Pasta salā (21.12.2016.) Komentēt
Jelgavnieki un pilsētas viesi aicināti Jauno 2017. gadu sagaidīt kopā Pasta salā, kur no pulksten 23 varēs dejot un dziedāt līdzi Iras Kraujas-Dūdumas un “Kraujas Band” izpildītajām dziesmām. Pavadot veco gadu, atskatīsimies uz šā gada sasniegumiem un notikumiem videoierakstos!
Lietuvas šosejā – momentānā ātruma attēlošanas displejs (21.12.2016.) Komentēt
Lai uzlabotu satiksmes drošību, iebraucot Jelgavas pilsētā no Elejas puses, pirms neregulētas gājēju pārejas Lietuvas šosejā ir uzstādīs transportlīdzekļu momentānā ātruma attēlošanas displejs.
Aptaujā aicina vērtēt pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitāti (01.12.2015.) Komentēt
Jelgavas pilsētas iedzīvotāji aicināti piedalīties aptaujā, kas ļaus noskaidrot pašvaldības Klientu apkalpošanas centra darba vērtējumu. Aptaujas mērķis ir pilnveidot un uzlabot pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitāti iedzīvotājiem.
Ierobežota satiksme Vidus un Viskaļu ielā (26.11.2015.) Komentēt
Līdz decembra vidum autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Vidus ielas posmā, kur notiks ietves pārbūves darbi, un Viskaļu ielas posmā, kur veiks gāzes apgādes sistēmas izbūvi. 
Sāk dekorēt lielo pilsētas egli (23.11.2015.) Komentēt
23. novembrī Hercoga Jēkaba laukumā sāk rotāt lielo pilsētas egli, kuras būvniecībā izmantotas 45 mazās eglītes. Egle iegūs tādu pašu gaismas rotu kā pērn – to dekorēs ar gaismas bumbām, kuras papildinās sīku spuldzīšu virtenes. Jelgavnieki lielo egli kopīgi iedegt aicināti Pirmajā adventē 29. novembrī pulksten 17.
Jelgavā dezinficēs ūdeni (19.11.2015.) Komentēt
No 23. līdz 25.novembrim SIA “Jelgavas ūdens” veiks Jelgavas pilsētas ūdensvada sistēmas profilaktisko dezinfekciju. Ūdenim iespējama neliela hlora smaka un piegarša, bet to var lietot uzturā un sadzīvē, jo hlora koncentrācija nepārsniegs pieļaujamās normas.


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs