Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Igmārs, Ilgmārs, Nanija
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Ceturtdiena, 30. marts
17:34
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Loka maģistrāli gaida vērienīgas pārmaiņas (26.03.2017.) Komentēt
Ceturtdien Jelgavas domes deputāti atbalstīja Loka maģistrāles pārbūves projekta iesniegšanu. Būvdarbu laikā, līdz 2020. gadam, plānots veikt būtiskas pārmaiņas – radīt alternatīvu maršrutu tranzīta un kravas transportam Jelgavas pilsētā. Attīstot ne tikai ar tranzītu saistītās jomas, bet pozitīvi ietekmējot arī iedzīvotāju ērtības.
 
No 27. marta līdz 3. aprīlim tiks organizēts pagaidu stāvlaukums Hercoga Jēkaba laukumā (25.03.2017.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, sakarā ar 3. Latvijas Pasākumu forumu, IX Latvijas pūtēju orķestru konkursu un IV Starptautisko pūtēju orķestru konkursu “Baltic open” Jelgavas pilsētas kultūras namā, no 27. marta līdz 3.aprīlim tiks izveidotas papildus automašīnu stāvvietas pasākumu dalībniekiem Hercoga Jēkaba laukumā. 
Jelgavas poliklīnikā jauni pakalpojumi māmiņām (24.03.2017.) Komentēt
Sākot ar 1. aprīli Jelgavas poliklīnikas Sieviešu konsultāciju nodaļā būs pieejami divi jauni pakalpojumi – valsts apmaksāta grūtnieču aprūpe un pēcdzemdību mājas vizītes – maksas pakalpojums.
Joprojām pilsētā atrodamas nesakārtotas ēku numurzīmes (24.03.2017.) Komentēt
Neskatoties uz to, ka līdz 2014. gada 31. decembrim Jelgavā saskaņā ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem bija jānomaina māju numurzīmes, daudzi joprojām to nav izdarījuši. Kā informē Jelgavas pilsētas Pašvaldības policija, līdz šim brīdim pilsētā vēl ir atrodamas nesakārtotas ēku numurzīmes, kas ir būtisks šķērslis operatīvajiem dienestiem, ikdienā pildot savus pienākumus un sniedzot palīdzību iedzīvotājiem.
Vairākām mājām Lielajā ielā atslēgta ūdens padeve (24.03.2017.) Komentēt
SIA “Jelgavas Ūdens” informē, ka  Lielajā ielā 12, 14 un 16. atslēgta ūdens padeve. Šāda situācija radusies, jo Lielajā ielā 14 notikusi ūdensvada avārija, kuras dēļ applūdis pagrabs. Šobrīd no pagraba tiek izsūknēts ūdens, lai varētu precīzāk noteikt plīsuma cēloni.
27.martā Aviācijas ielā tiks ierobežota satiksme (23.03.2017.) Komentēt
Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, 27. martā  no pulksten 9 līdz pulksten 16 ievērojot saskaņotās Satiksmes organizācijas shēmu, tiks ierobežota satiksme Aviācijas ielā, posmā no Aviācijas ielas 41 līdz Aviācijas ielai 45, Jelgavā. Ierobežojumi plānoti sakarā ar būvdarbiem – ūdensvada izbūvi.
 
Piemiņas vietā “Ciešanu ceļš” granīta gulšņiem veic burtu atjaunošanu (23.03.2017.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka līdz 24.martam piemiņas vietā “Ciešanu ceļš” granīta gulšņiem tiek veikti burtu atjaunošanas darbi.
Pasta salas skatu laukums kļūst gaišāks (23.03.2017.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka Pasta salas Dienvidu – tālākajā – galā, kur atrodas skatu laukums un soliņi, uzstādīts papildu apgaismojums.
Remontdarbi un pavasara tīrīšana Jelgavas ielās (23.03.2017.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka šobrīd tiek veikti darbi - Izstādes ielā, kur turpinās lietus ūdens kanalizācijas remontdarbi, uz Jelgavas ielām kur uzsākta pirmreizējā pavasara ielu mehanizētā tīrīšana un Zvaigžņu ielā kur tiks izveidotas papildus automašīnu stāvvietas pie PII "Rotaļa".
Aicina pieteikties Zelta pārus (22.03.2017.) Komentēt
Pilsētas svētku laikā Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš rīko svinīgo pieņemšanu pāriem, kas 2017. gadā atzīmē 50 kopdzīves gadu jubileju. Šogad mūsu pilsētas stiprās ģimenes tiks godinātas 25. maijā pulksten 14 Ģ. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā.


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs