Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Igmārs, Ilgmārs, Nanija
Latviski English По-русски Pilnā versija Mainīt teksta izmēru
Ceturtdiena, 30. marts
17:33
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Turpinās darbi būvobjektā Meža kapu teritorijas paplašināšanai (30.03.2017.) Komentēt
Atsākas būvdarbi objektā “Meža kapu teritorijas paplašināšana Bauskas ielā 12C, Jelgavā” - 2.kārta. Būvdarbu laikā tiks veikta smilts pamatnes un apbēruma ierīkošana, drenāžas cauruļu izbūve, grants seguma celiņu izbūve, saimnieciskās ūdens ņemšanas akas izbūve, labiekārtojuma elementu izstādīšana, koku un krūmu stādīšana un teritorijas apzaļumošana.
No 5. līdz 7. aprīlim ierobežota satiksme Žagaru un Vangaļu ceļos (30.03.2017.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē ka sakarā ar elektromontāžas darbiem no 5. līdz 7. aprīlim būs ierobežota satiksme Žagaru un Vangaļu ceļos.
No 3. līdz 5. aprīlim satiksmes ierobežojumi Zileņu un Staļģenes ielās (30.03.2017.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, sakarā ar pazemes komunikāciju izbūves darbiem no 3. līdz 5. aprīlim būs ierobežota satiksme Zileņu un Staļģenes ielās.
Rotaļu laukums Ozolskvērā piedzīvos rekonstrukciju (30.03.2017.) Komentēt
Rotaļu laukums Ozolskvērā piedzīvos rekonstrukciju – pārmaiņas saistītas ar seguma maiņu, kas vienlaikus bērniem piedāvās arī jaunas aktivitātes. Darbus plānots sākt aprīļa pirmajā pusē, un to laikā rotaļu laukums iedzīvotājiem nebūs pieejams.
 
Atmodas ielā izmaiņas satiksmes organizācijā (30.03.2017.) Komentēt
Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē ka sakarā ar ceļu rekonstrukcijas darbiem Atmodas un Rūpniecības ielu posmos ir veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā. Posmā no Dobeles šosejas līdz Asteru ielai ieskaitot gājēju kustība novirzīta uz pretējo ielas pusi. Kā arī maksimālais braukšanas ātrums darbu zonā ir 30 kilometri stundā.
Vēlēšanu iecirknis no Valsts ģimnāzijas pārcelts uz “Jundu” (29.03.2017.) Komentēt
3. jūnijā visā Latvijā norisināsies pašvaldību vēlēšanas, kad vēlētājiem būs jālemj par tiem piecpadsmit deputātiem, kuriem uzticēt Jelgavas attīstību turpmākos četrus gadus. Ņemot vērā plānotos remontdarbus, saskaņā ar Jelgavas domes sēdes lēmumu vēlēšanu iecirknis no Valsts ģimnāzijas pārcelts uz Jelgavas bērnu un jauniešu centru “Junda” Pasta ielā 32.
No 29.-30. martam slēgta satiksme Celtnieku ielas posmā (29.03.2017.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka no 29.marta pulksten 8 līdz 31.marta pulksten 20, Celtnieku ielā, posmā no Celtnieku ielas 30 līdz Celtnieku ielai 33, aizliegta transportlīdzekļu kustība. Ierobežojumi saistīti ar gāzes pievada izbūvi norādītajā ielas posmā un noritēs ievērojot saskaņotās Satiksmes organizācijas shēmu.
Ūdens apgādes sistēmas profilaktiskā dezinfekcija (28.03.2017.) Komentēt
SIA “Jelgavas ūdens” informē, ka sakarā ar dzeramā ūdens apgādes sistēmas profilaktisko dezinfekciju Jelgavā, 3., 4. un 5.aprīlī ūdenim iespējama neliela hlora smaka un piegarša.
Saņemti trīs apstrīdēšanas iesniegumi (27.03.2017.) Komentēt
Jelgavas pilsētas domes administrācijā saņemti trīs apstrīdēšanas iesniegumi, kuros lūgts atcelt Būvvaldes lēmumu un izdoto būvatļauju tirdzniecības ēkas būvniecībai Cukura ielā 2. Atbilstoši Administratīvā procesa likumā noteiktajam tiks veikta iesniedzēju rakstiska viedokļa precizēšana un iesniegumu izvērtēšana likumā noteiktajā termiņā. Gala lēmumu pieņems Jelgavas pilsētas dome.
Ūdensvada izbūves laikā Aviācijas ielā tiks ierobežota satiksme (27.03.2017.) Komentēt
Šodien no pulksten 9 līdz 16 sakarā ar ūdensvada izbūvi Aviācijas ielā posmā no Aviācijas ielas 41 līdz Aviācijas ielai 45 tiks ierobežota satiksme, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs