Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Justs, Skaidra, Skaidrīte
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Otrdiena, 28. februāris
19:20
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Satiksmes ierobežojumi Loka maģistrālē (28.02.2017.) Komentēt
Periodā no 27.februāra pulksten 8 līdz 31.augusta pulksten 18 būvdarbu laikā būs ierobežota satiksme posmā no Ziediņu ceļa līdz Rubeņu ceļam. Minētajā posmā tiks veikti tehnikas salona-servisa un noliktavas izbūve Ziediņu ceļā 3C, ievērojot saskaņotās Satiksmes organizācijas shēmu.
Asfaltēto ielu uzturēšana ziemā un pavasarī (23.02.2017.) Komentēt
Jelgavā ir 366 ielas ar kopgarumu 270 kilometri, un asfaltēta seguma ielu uzturēšanai mainīgos laikapstākļos, ziemas un pavasara sezonā, bedrīšu labošanai tiek izmantots aukstais asfaltbetons. Iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka šī tehnoloģija novērš avārijas bedres un nodrošina drošu satiksmi līdz brīdim, kad laikapstākļi ļaus veikt bedrīšu remontu ar karsto asfaltbetonu. Masveida bedrīšu remonts ar karsto asfaltbetonu uzsāksies, kad vidējā diennakts gaisa temperatūra būs virs +10 grādiem.
Samazina NĪN dārza mājām, kur neviens nav deklarēts (23.02.2017.) Komentēt
Ceturtdien Jelgavas domes sēdē grozīti pagājušajā gadā apstiprinātie pašvaldības saistošie noteikumi par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanu Jelgavā, kas paredzēja no šā gada piemērot paaugstinātu nodokļa likmi – 1,5 procentu apmērā no kadastrālās vērtības – īpašumiem, kuros neviens nav deklarēts. Grozījumi paredz no paaugstinātās nodokļa likmes atbrīvot dārza māju (vasarnīcu) īpašniekus, kurās neviens nav deklarēts uz šā gada 1. janvāri.
Pašvaldība turpina atbalstīt daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanu (23.02.2017.) Komentēt
Turpinot Jelgavas pilsētas pašvaldības iniciatīvu, arī šogad daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki aicināti pieteikties uz līdzfinansējumu pagalmu labiekārtošanai. Pieteikumu līdzfinansējuma saņemšanai var iesniegt Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē „Pilsētsaimniecība” līdz 15. jūnijam.
Ierobežos satiksmi Palīdzības ielā (21.02.2017.) Komentēt
Periodā no 22.februāra pulksten 8 līdz 10.martam pulksten 17 būvdarbu laikā būs ierobežota satiksme posmā no Palīdzības ielas 6 līdz Sporta ielai 3C. Minētajā posmā tiks veikti elektromontāžas būvdarbi, ievērojot saskaņotās Satiksmes organizācijas shēmas.
Grants seguma ielu uzturēšana atkušņa periodā (20.02.2017.) Komentēt
Iestājoties atkusnim ziemas un pavasara periodos, kad diennakts vidējā temperatūra ir no 00C līdz +50C, grants seguma ielās uz brauktuves var sākt veidoties izskalojumi un bedres, jo, seguma virskārtai atkūstot, grants segas konstrukcija pārmitrinās un zaudē savu nestspēju.
Akceptē būvniecības ieceri ar papildus prasībām un nosacījumiem (17.02.2017.) Komentēt (2)
17. februārī Jelgavas pilsētas Būvvalde izdevusi būvatļauju SIA “Auras centrs” iecerei būvēt tirdzniecības ēku Cukura ielā 2, Jelgavā. Būvatļaujā iestrādātas papildu prasības, kas jāņem vērā, izstrādājot būvprojektu. Būvniecības ieceri pašvaldībā izskatīšanai iesniedza zemes īpašnieks SIA “Auras centrs”. Iesniegtais būvniecības ieceres risinājums tika atzīts par labāko investora un Latvijas arhitektu savienības organizētajā metu konkursā. Konkursam tika pieteikti un izvērtēti seši arhitektu priekšlikumi tirdzniecības ēkas arhitektoniskajam risinājumam, no kuriem par labāko atzīts arhitektu Lauderu priekšlikums.
Pārbūvēs pēdējo nerekonstruēto slimnīcas daļu (17.02.2017.) Komentēt
Ar tehniskā projekta izstrādi noslēgušies sagatavošanās darbi Jelgavas pilsētas slimnīcas C korpusa rekonstrukcijai. Atšķirībā no pārējiem slimnīcas korpusiem šajā nav palātu – tās galvenokārt ir izmeklējumu telpas, kas aprīkotas ar stacionāru aparatūru, tādēļ lielākais izaicinājums gan personālam, gan pacientiem būs slimnīcas Uzņemšanas nodaļas rekonstrukcija.
Īpašnieks savu noklīdušo dzīvnieku var meklēt patversmē (16.02.2017.) Komentēt
Ja noklīdis suns vai kaķis, dzīvnieka izķeršanu un nogādāšanu dzīvnieku patversmē organizē iestāde “Pilsētsaimniecība”. Īpašnieks savu mīluli var izņemt LLU VMF mazo dzīvnieku patversmē, Kristapa Helmaņa iela 8. Izdevumus par dzīvnieka izķeršanu un nogādi patversmē dzīvnieka īpašnieks atlīdzina “Pilsētsaimniecībai”, savukārt izdevumus par īslaicīgu izmitināšanu un aprūpi – LLU Veterinārmedicīnas fakultātes Klīniskam institūtam.
Detālplānojuma projekta publiskā apspriešana īpašumam 4.līnijā 58A (13.02.2017.) Komentēt
Saskaņā ar Jelgavas pilsētas domes administrācijas 2017.gada 6.februāra lēmumu Nr.2-26.3/575 tiek nodots publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai detālplānojuma grozījumu projekts nekustamajam īpašumam 4.līnijā 58A, Jelgavā. Publiskās apspriešana termiņš noteikts no 13.februāra līdz 6.martam.


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs