Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Justs, Skaidra, Skaidrīte
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Otrdiena, 28. februāris
19:19
Laika ziņas
Gaisa t° 5.97 °C
Vējš D 1.32 m/s
Nokrišņi -
Rel. mitrums 82.93 %
Redzamība 2000 m
mērījums 28.02.2017. 19:12
Ūdens temperatūra Lielupē
0 °C
mērījums 28.02.2017.
Gaisa kvalitāte
Hercoga Jēkaba laukums
NO2 2.09 μg/m3
Putekļi 42.69 μg/m3
RAF mikrorajons
NO2 2.04 μg/m3
Putekļi 40.92 μg/m3
Rūpniecības iela 77a
NO2 2.07 μg/m3
Putekļi 33.69 μg/m3
mērījums 10.03.2016.
Uzņēmējdarbībā
draugiem.lvtwitter.comfacebook.com
“Karameļu darbnīca” – gada mazais un vidējais uzņēmums Jelgavā drukāt
Foto: ZPR arhīvs
Noticis pirmais Zemgales mazo un vidējo uzņēmēju godināšanas pasākums, kurā visas 22 Zemgales Plānošanas reģionā (ZPR) ietilpstošās pašvaldības izvirzīja pa vienam “Gada uzņēmējam Zemgalē 2016”. Jelgavā šis gods ticis SIA “Karameļu darbnīca”.

Pasākuma mērķis ir veicināt reģiona līdzsvarotu attīstību un popularizēt uzņēmējdarbību reģionā. Katra pašvaldība atbilstoši konkursa nolikumam varēja nominēt vienu uzņēmumu, kas reģistrēts vai veic saimniecisko darbību konkrētas pašvaldības teritorijā. Turklāt pretendentam nedrīkst būt nodokļu vai nodevu parādu, kā arī pārkāpumu darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā. Tāpat pretendentam jāveicina videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešana, ar savu produkciju jābūt aktīvam vietējā vai ārzemju tirgus dalībniekam. Vēl tika ņemta vērā uzņēmuma darbības pozitīvā ietekme uz novada vai pilsētas, kā arī reģiona ekonomisko izaugsmi un sociālo problēmu risināšanu, kā arī radošums uzņēmumā un sabiedriskā aktivitāte.

Starp titula ieguvējiem ir gan Zemgalē pazīstami lauksaimnieki, metālapstrādes, tekstilrūpniecības un pārtikas rūpniecības pārstāvji, gan mājražotāji un dažādu pakalpojumu sniedzēji. Jelgavā šo titulu ieguva uzņēmums “Karameļu darbnīca”. Iegūto naudas balvu 500 eiro, kā arī naudas balvu 140 eiro, kas uzņēmuma valdes loceklei Ilzei Priževoitei un viņas māsai Ingai Zagdajai tika piešķirta, saņemot pašvaldības apbalvojumu, “Karameļu darbnīca” nolēmusi ziedot labdarībai un atbalstīt smagi slimo jelgavnieci Laumu, kurai gaidāma kārtējā cīņa par savu veselību un dzīvību.

Svinīgā apbalvošana notika Rundāles pils Baltajā zālē. Ar ZPR, pašvaldību un Norvēģijas valdības finanšu instrumenta projekta “Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” daļēju finansiālu atbalstu visi nominanti saņēma īpaši darinātu piemiņas zīmi, Atzinības rakstu un naudas balvu.


Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē
Komentāri
Pašlaik nav neviena komentāra!


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs