-0.2 °C, 0.7 m/s, 85.9 %

Sākumlapa JaunumiJelgavnieki nespēj gūt vārtus un zaudē Rīgā
Jelgavnieki nespēj gūt vārtus un zaudē Rīgā
20/10/2016

Skonto stadionā SynotTip futbola Virslīgas 16. kārtas pārceltajā spēlē pēc ilgāka laika zaudējuma garšu izjuta futbola klubs “Jelgava”, kas ielaida vārtus 91. minūtē un piekāpās “Riga” futbolistiem ar minimālu 0:1.

Pirms šīs spēles turnīra tabulā jelgavnieki ar 45 punktiem ieņēma drošu trešo vietu, bet ar vienu spēli rezervē no līdervienības Ventspils komandas atpalika tikai par pieciem punktiem. Laika atpūsties kopš pēdējās spēles bija ļoti maz – iepriekšējo maču mūsējie aizvadīja svētdien. Pret Virslīgas turnīra debitanti “Riga” šosezon jelgavnieki bija aizvadījuši trīs spēles – izrauts 1:1 neizšķirts Kauguros, atspēlēšanās un 2:1 Jelgavā, bet pēdējā spēlē Zemgales Olimpiskajā centrā minimālu 1:0 panākumu jelgavniekiem 90. minūtē nodrošināja Andrejs Perepļotkins.

Jau 22. oktobrī pulksten 15 Jelgavas vienība aizvadīs spēli Ventspilī pret pašreizējo Latvijas čempionāta līdervienību.

Riga FC – Jelgava 1:0 (0:0)