8.8 °C, 1.7 m/s, 41.2 %

Sākumlapa Jaunumi“Jelgava” izcīna uzvaru Ventspilī
“Jelgava” izcīna uzvaru Ventspilī
24/10/2016

SynotTip futbola Virslīgas 26. kārtas spēlē kārtējo reizi varenu komandas garu pierādīja futbola klubs “Jelgava”, kas viesos apspēlēja “Ventspili”. Mājinieki 89. minūtē panāca izlīdzinājumu 1:1, bet jau kompensācijas laikā jelgavnieki noorganizēja iespaidīgu pretuzbrukumu, kura noslēgumā ar galvu precīzi sita Gļebs Kļuškins, izraujot vienu no sezonas emocionālākajām uzvarām – 2:1.

Pret Ventspils komandu mūsējie šajā sezonā bija spēlējuši pat piecas reizes. Latvijas kausa izcīņas pusfināla ietvaros savā laukumā zaudēts ar minimālu 0:1, bet viesos iegūta droša 2:0 uzvara. Latvijas čempionātā viesos zaudēts ar 0:1, bet Jelgavā divas baudāmas spēles un divi panākumi (4:3 un 2:0). Pēc iepriekšējā spēlē piedzīvotā zaudējuma pret “Riga” jelgavnieki iespējas cīnīties par titulu padarīja visai teorētiskas, bet Liepājas vienības zaudējums pret Rīgas Futbola skolu nozīmēja, ka klubs otro reizi pastāvēšanas vēsturē būs starp trim labākajām vienībām čempionāta noslēgumā.

29. oktobrī pulksten 14 jelgavnieki viesosies pie Daugavpils futbolistiem.

Ventspils-Jelgava 1:2 (0:0)