Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Alnis, Andulis
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Ceturtdiena, 19. janvāris
2:10
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Noslēgumam tuvojas bibliotēkas jumta remontdarbi (16.01.2017.) Komentēt
Aizvadītās vasaras nogalē tika uzsākta Jelgavas pilsētas bibliotēkas jumta rekonstrukcija un ēkas bēniņu siltināšana. Remontdarbus plānots pabeigt līdz janvāra beigām.
Gada laikā bezdarbs sarucis par 2 procentiem (16.01.2017.) Komentēt
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) apkopojusi datus par bezdarba līmeni valstī 2016. gada decembrī. Decembra beigās Jelgavā bija 1546 bezdarbnieki, kas ir 5,8 procenti no iedzīvotājiem darbspējas vecumā. Visa gada griezumā pilsētā bezdarba līmenis samazinājies par 2 procentiem.
Uzstādītas jaunas brīdinājuma informatīvās zīmes (09.01.2017.) Komentēt
Ziemas sezonā Lielupes un Driksas upju krastos ir uzstādītas jaunas brīdinājuma informatīvās zīmes, kas atgādina iedzīvotājiem, ka atrašanās uz ledus ir bīstama.
"Jelgavas ūdens" maksājumiem aicina izmantot internetbanku (04.01.2017.) Komentēt
SIA "Jelgavas ūdens" informē, ka no 2017.gada 1.janvāra netiek pieņemti skaidras naudas maksājumi par ūdens un kanalizācijas pakalpojumiem SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” norēķinu punktos no klientiem, ar kuriem noslēgts pakalpojuma līgums par ūdenssaimniecības pakalpojumiem ar SIA “Jelgavas ūdens”.
Palielinātas algas bērnudārzu pedagogiem, auklēm un tehniskajiem darbiniekiem (03.01.2017.) Komentēt (1)
Visiem Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmskolas izglītības iestāžu pedagogiem algas no 1.janvāra ir 680 eiro. Algas palielinātas arī bērnudārzu auklēm un tehniskajiem darbiniekiem. Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš ir devis rīkojumu algu likmju palielinājumu iekļaut 2017.gada pilsētas budžeta projektā. Kopumā algas palielinātas vairāk nekā 900 darbiniekiem.
No 3. līdz 23.janvārim ierobežota satiksme Kalnciema ceļā (03.01.2017.) Komentēt
Sakarā ar gāzesvada izbūves darbiem no 3.janvāra pulksten 9 līdz 23.janvāra pulksten 17 Kalnciema ceļā, posmā no Rīgas ielas līdz Vecajam ceļam būs ierobežota satiksme.
Par 8% paaugstinās mēnešalgu (29.12.2016.) Komentēt
Jelgavas pilsētas domes deputāti 29.decembra domes sēdē atbalstīja lēmumu, kas paredz par 8% paaugstināt mēnešalgu visiem pašvaldības sistēmā strādājošajiem, t.sk. bērnudārzu pedagogiem un izglītības iestāžu tehniskajiem darbiniekiem. Jelgavas pilsētas pašvaldībā algas nav paaugstināts kopš 2010.gada.
Pašvaldībai prezentē projekta ideju par multimodālā loģistikas centra izveidi (27.12.2016.) Komentēt
Otrdien, 27.decembrī, pašvaldības pārstāvjiem un citiem potenciālajiem projekta partneriem kompānijas “Beijing Yisheng” valdes priekšsēdētājs Luo Sudong un „Woodison Investment LP” pilnvarotā persona Juris Šabašovs prezentēja Latvijas-Ķīnas projektu, kura mērķis ir Latvijas modernākā multimodālā centra “Cargo Center JELGAVA” izveidošana Jelgavā, bijušā lidlauka teritorijā uz transporta koridora "Eiropa - Krievija - Āzija" ass.
Prezentēs projekta ideju par multimodālā loģistikas centra izveidi (27.12.2016.) Komentēt
Otrdien, 27.decembrī, kompānijas “Beijing Yisheng” valdes priekšsēdētājs Luo Sudong un „Woodison Investment LP” pilnvarotā persona Juris Šabašovs potenciālajiem partneriem prezentēs Latvijas-Ķīnas projektu, kura mērķis ir Latvijas modernākā multimodālā centra “Cargo Center JELGAVA” izveidošana Jelgavā, bijušā lidlauka teritorijā uz transporta koridora "Eiropa - Krievija - Āzija" ass.
Izbūvēts pašvaldības koplietošanas piebraucamais ceļš (27.12.2016.) Komentēt
Ir noslēgušies būvdarbi pašvaldības koplietošanas ceļa izbūvē Malkas ceļā, kuru ietvaros izbūvēts jauns nesaistītu minerālmateriālu seguma (grants maisījuma seguma) piebraucamais ceļš ar apgriešanās laukumu un grāvis lietus ūdens novadīšanai. Izbūvētā ceļa kopējais garums ir 157 metri.


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs